Seadmepark

AluPower omab suurt seadmeparki, millega saame oma klientidele pakkuda mitmesuguseid teenuseid.

Pressid lauaga 

-2000 x 1500 mm ja kuni 600 t

-2000 x 1500 mm ja kuni 500 t

Stants lauaga

Freespinki kasutatakse materjalide lõiketöötlemiseks pöörleva lõikeriistaga, mida nimetatakse freesiks. Freesimise abil antakse toorikule soovitavad mõõtmed, väliskuju ja pinnakvaliteet. Freesida võib muuhulgas sooni ja profiilseid pindu. Stansime 2500 x 2000 mm ja kuni 500 t.

Saagimine

Pakume metalli saagimise teenust.

Liivaprits

Kuivliivaprits- puhastusviis, mille puhul puhastatakse pinda abrassiivi ja surveõhu abil. Kuivliivapritsiga eemaldatakse metallkonstruktsioonidelt rooste ja mustus, pritsimise tagajärjel muutub metalli pind karedaks, mis loob paremad tingimused värvi ja tsinkimisega haakumiseks.

Keevitus

Tänu tootmisprotsessi tõhususele, kvalifitseeritud tööjõule ning heal tasemel organiseeritusele saame klientidele pakkuda just nende vajadustest lähtuvaid terviklahendusi. Meie kvalifitseeritud ning motiveeritud keevitajatel ning metallitöö lukkseppadel on pikaajalised kogemused. Kiire ja kvaliteetse detailide ettevalmistuse tagab meie heal tasemel tööde organiseeritus ja läbimõeldud planeerimine.

 

 

Koordinaat-mõõteseadmed

Tänapäevases pidevalt kiirelt arenevas maailmas on täpsus saavutanud väga tähtsa positsiooni.

AluPower tootmises on paljude aastate jooksul väljakujunenud erinevad täppismõõtmiseks kasutatavate vahendite nimekiri. Suudame mõõta erinevate mõõteseadmetega, sealhulgas kahe suure koordinaat-mõõteseadmega.

Mig- ja Tig keevitus

TIG keevitus on protsess, mille tulemusel saadakse väga kõrgekvaliteediline keevisõmblus. Hea lõputulemuse saavutamine eeldab keevitajalt kõrget professionaalsust.

MIG keevitusviisi kasutatakse kõikide keevitatavate metalsete materjalide puhul: mittelegeer-, madallegeer- ja kõrglegeerterased, Al-, Cu- ja Ni-sulamid. Sõltuvalt keevitatavast materjalist valitakse kaitsegaasi liik.

Alumiiniumkeevitus

Keevitame MIG keevitusmasinatega alumiinumi. TIG-keevitus on vajalik,  kui soovitud on väga esteetiline õmblus ja kvaliteet.

Roostevaba keevitus

Sooritame vastavalt Teie vajadustele kiirelt ja professionaalselt keevitustööd, roostevaba keevitus (TIG keevitus).

Lõikus

Plasmalõikus

Lõigatava materjali paksus kuni 30 mm.
Maksimaalne lehe mõõt 2100 mm x 6100 mm.
Lõigatavad materjalid: teras, alumiinium, roostevaba teras.

Laserlõikus

Laserlõikus on üheks täpseimaks ja kiireimaks lehtmetalli lõikamise viisiks. AluPower kasutab suurima laserlõikepingina 6500 mm x 2540 mm laserlõike seadet Šveitsi tootjalt Bystronic.