Teenused

Meie firma kõrgekvaliteediliste metallitööstusmasinate suur assortiment, pikaajaline kogemus ning professionaalne ja ühtehoidev kollektiiv võimaldavad pakkuda erinevaid teenuseid.

SEADMEPARK

Antud valdkond hõlmab mitmeid pakutavaid teenuseid nagu: treimine, sisetreimine, puurimine, freesimine, keeruliste keeviskonstruktsioonide valmistamine. Meie kasutuses on erinevaid trei- ja freespinke, mis võimaldavad meie klientidele täisteenust pakkuda.

PROJEKTEERIMINE

Meie enda masinapark ja töövõime annab meile võimalust rahuldada Teie vajadusi ka kõige kõrgemal tasemel. Tegeleme ka suuremate sildade ja konstruktsioonide tootmisega, hoonete ehitusega ja masinatööstuse projektide elluviimisega Solid Works programmiga.

ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONID

Pakume alumiiniumkonstruktsioonide valmistamist erineval tasemel – alustades väikestest detailidest, lõpetades suurte projektidega.

HÜDRAULIKA

Hüdraulika on hüdromehaanika rakendusharu, mis käsitleb vedeliku tasakaalu (hüdrostaatika) ja liikumise (hüdrodünaamika) seaduspärasusi. Hüdraulikateadmisi on vaja paljudel insenerialadel, eriti muidugi nendel, mis on otseselt seotud vedelikega. Hüdraulikata ei saa aga läbi ka masinaehitajad, keemikud, ehitajad, toiduainetööstuse insenerid ja paljud teised. AluPower pakub nii hüdraulikakomponentide projekteerimist kui ka tootmist.

 

Kontakteeru meiega veel täna, et leida just Sinule parim lahendus!

Võta ühendust